Cześć, jestem Mr. M, rocznik '86

– nie czytaj tego przed 30 -stką

Powiadają, że życie zaczyna się po 30 -stce – to nie prawda, życie zaczyna się w chwili narodzin. Ciągle do czegoś dążymy, nie żyjemy tym co jest tu i teraz tylko tym, co będzie, tym jak skończymy szkołę, studia, pracę, a na emeryturze to pożyję – gówno prawda. Nie pożyjesz, będziesz żył tym, czego nie zrobiłeś, a wiele Cię minie, bo po drodze czym prędzej z biletem w jedną stronę dążyłeś do „kolejnego” bezsensownego etapu.

Po co to piszę? Zadaj inne pytanie – dlaczego to czytasz?

Nie jestem pisarzem, blogerem, ani poetą. W ogólniaku miałem pałę z polskiego. Tak PAŁĘ, ale nie dlatego że nie potrafiłem sklecić dwóch linijek, albo nie wiedziałem, kim jest Witold Gombrowicz. Po prostu, nie byłem włazidupem kulawej pseudo nauczycielki. Pudrowanie dupy popłacało, ale tylko do matury, która niczym pierwsza linia frontu w Normandii bezlitośnie przerzedziła tych wzorowych. Życie, nie?

Pamiętasz co było po maturach? Tak, wolność! – przecież „studia to wakacje” – tak mawiał mój dobry przyjaciel… Pamiętasz dziewczyny/chłopaków? Sex w samochodzie na parkingu centrum handlowego? Te motyle w brzuchu? Gdzie to wszystko dzisiaj jest? Pamiętasz co chcieliście robić po ogólniaku? I co robicie to do teraz? Pewnie nie, a motyle zjadł kwas żołądkowy. Życie, nie?

Więc gdzie zmierzamy? Do kolejnego przystanku, nie podziwiając pięknych widoków po drodze? Już wiesz, dlaczego to czytasz? Nie odkładaj na później tego, co możesz zrobić dziś. Później to już będzie tylko za późno. Stracisz ochotę i tyle. Ciągle, wszyscy, jak pojebani dążymy bezsensownie do kolejnego etapu, zapominając, że życie to nie Kolej Transsyberyjska.

Wracając do mnie, tzn. do mojej wizji. Powiem Ci tylko, że jest bardzo złożona. Pisanie jest dla mnie rozrywką, a to, co ważne znajdziesz na blogu. Tak wiem, jest to kolejny blog o niczym. Kolejny, ale tym razem mój. Kolejny o pierdach Wielkiej Mgławicy w Orionie. Interesuje to kogoś? Może. Mnie interesują ludzie i ich zachowania. Relacje. Dlatego znajdziesz tu tego sporo. Coś jeszcze? Cechuje mnie podłość. Myślę, że losy, historie i brudy to amazonka wśród tematów, nie prędko wyschnie. Acha, bym zapomniał, nic tak dobrze nie sprzedaje w internecie, jak seks i cycki, więc też tego tu nie zabraknie. Stay tuned!

P.S. Tak tak, jestem zadowolonym z siebie egoistycznym dupkiem.